Semazen Sema GösterisiDini organizasyonlar belirli gün ve haftalara ayrı bir anlam yükleyen Hz. Mevlana `dan günümüze ulaşan eşsiz bir örnek olan semazenlerin sema gösterileri firmamızın 20 yıllık bir tecrübe ve birikimiyle semazen organizasyonu alanında; Tekirdağ Çorluda, Çerkezköy, Silivri, Edirne, Kırklareli, Ulaş, Vakıflar Misinli, Velimeşe, Lüleburgaz, Saray, İstanbul, Büyükçekmece, Fatih, Beylikdüzü, Avcılar, Bahçelievler , Bahçeşehir, ikitelli Küçükçekmece, Bursa, Çanakkale, Konya, Bolu, Kocaeli, Çatalca, gibi Türkiye`nin birçok il ve ilçemizde semazen sema gösterileri alanında tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz.

Tecrübeli, semazenlerin semazen ve sema, adabına uygun semazen ekibimizle, Hz. Mevlana`dan günümüze uzanan manevi yolculuğu, zarif döngüye dönüştüren semazenlerimizle her türlü düğün, nişan, sünnet, açılış tanıtım, dini organizasyonlar, mevlidi şerif, belir gün ve haftalarda büyülü bir dokunuşla sunuyoruz. Ayrıca semazen kıtafet aksesuar satışı semzen akseuar kıyafet kiralama seçeneklerimiz türkiyenin her yerine vardır. Ses ve müzik istemi ile semazen organizasyonlarına dahildir. Çorlu, tekirdağ muratlı,Ulaş, Vakıflar, Ergene, Sağlık Mahallesi, Çerkezköy, silivri, değirmenköy, çantaköy, gümüşyaka, marmaraereğlisi, ,kapaklı, velimeşe, veliköy, kırklareli, pınarhisar, lüleburgaz, edirne, çanakkale, babaeski, beylikdüzü, büyükçekmece, çatalca, bahçeşehir, başakşehir, esenyurt, ikitelli, istanbul bolu, bursa, konya, sakarya, izmit, kocaeli, bursa, marmara ve trakya iç anadolu bölgesinden konya ya kadar, günlük saatlik haftalık semazen sema gösteri program organizasyonlarımız vardır.

Saatlik Semazen Kiralama, Günlük Semazen Kiralama, Haftalı Semazen Kiralama, Aylık Semazen Kiralama Seçeneklerimiz mevcuttur.

Semavi Organizasyon Çorlu